The silver community
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
The silver community

A board for all to discuss organization and activity

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

בלכמן כאן כדי לסדר עניינים

Go down 
3 posters
מחברהודעה
Rakesh

מספר הודעות : 4

בלכמן כאן כדי לסדר עניינים Empty
הודעהנושא: בלכמן כאן כדי לסדר עניינים   בלכמן כאן כדי לסדר עניינים EmptySun Jul 26, 2009 12:13 pm

1
. לנאזג יש לחץ בצבא של ביצועים, לכן הלארפ "מוות בזיגוראט..." מתעכב.
2
. נוכחות סילברליפית באייקון - אני רוצה שלמוע תוכניות כי אני כבר שלחתי טיזר ללארפ שאני רוצה, והציעו לי גם תפקיד סמי-בכיר בצוות מתנדבים.
3
. ציוד מארק למכירה - אני רוצה לדעת כמה נשעה כדי להציא את הציוד לקהלים מסויימים וכמה קשרים נוצרו כדי לקדם מכירות. (בנוסף, איזה אמצעים פרסומיים כבר יש לצעוד של מארק. מוכן לעזור בכרטיס ביקור חדש ואתר)
4
. קשרי חו"ל - אני רוצה סיכום ופרוטוקול של כל מה שדובר וסוכם ונעשה עם הגרמנים. בנוסף, מה התוכניות שלנו עם חו"לניקים.
5
. יש לי חופשת סמסטר באוגוסט כדי שאני אוכל לסיים את הסרט גמר שלי, אבל אתם יכולים להציק לי כל הזמן עכשיו... 0545561414

עידכונים שוטפים ילדים! אחרת יש כאן קצר תקשורת עצום. כמו זה שלא היה לי מושג שהייתה פגיש צוות. לוודא טלפונית הכל!
חזרה למעלה Go down
ludvig

ludvig

מספר הודעות : 77

הודעהנושא: Re: בלכמן כאן כדי לסדר עניינים   בלכמן כאן כדי לסדר עניינים EmptySun Jul 26, 2009 8:09 pm

yo bleh!
thanx 4 the attention

when is icon? what is needed from us? u know what we got-no plan, but lotsa arms an armor, n costumes(there has been progress with a sewing machine thanx to lihi)

bout my stuff- not much new was done to bring it to the 'kahal ya'ad', due to lack of knowledge of where and when. will be glad for advice.
for now most the pics of it r posted on myspace- http://www.myspace.com/ludvigvanhorn and facebook
i won't need a site but definitely need a visit card, basic design

abroad connections r not my field-ask aviad
חזרה למעלה Go down
Rakesh

מספר הודעות : 4

הודעהנושא: Re: בלכמן כאן כדי לסדר עניינים   בלכמן כאן כדי לסדר עניינים EmptyMon Jul 27, 2009 8:46 pm

יופי מארק, עכשיו מה שצריך באמת זה את -כל- הציוד למכירה שלך, עם מחירים ושמות, באנגלית ובעיברית. בפרופיל פייסבוק שלך.

שנית, אני אעשה לך בסופ"ש כרטיס ואפרסם אותו כאן.
חזרה למעלה Go down
s.g.x.b.d.p

s.g.x.b.d.p

מספר הודעות : 5

הודעהנושא: Re: בלכמן כאן כדי לסדר עניינים   בלכמן כאן כדי לסדר עניינים EmptyTue Aug 11, 2009 6:14 pm

אם כרטיסי ביקור אז גם כאלה שיהיו בידי כולנו למטרת קידום כללי
עלה והצלח בלכמן

"שנו רבותינו" נאה דורש נאה מקיים
קחו דוגמא
חזרה למעלה Go down

בלכמן כאן כדי לסדר עניינים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1