The silver community
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
The silver community

A board for all to discuss organization and activity

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

Rebellion of one

Go down 
+2
דון גובלאונה
Nightwolf
6 posters
מחברהודעה
Nightwolf

Nightwolf

מספר הודעות : 22

Rebellion of one Empty
הודעהנושא: Rebellion of one   Rebellion of one EmptyMon Jul 27, 2009 8:38 pm

לצערי הרב סבלנותי פקעה, לגמרי, אני רוחץ את ידי.
אני עוזב את כלל תפקידיי בסילברליף, צעד זה בא לאור אי-רצון ואי-יכולת לתפקד הלאה בהקשר,עם או תחת ברק צ'יז'יק, אדם זה הראה לי היום את המשך אי-יכולתו לעמוד באחריות כלשהי,ואת הסבל החוזר הכרוך ב"קומבינות" שלו,סבלתי(סבלנו) מכך בעבר,אך הבלגתי.
אני מנתק איתו כל קשר ולכן נאלץ לעזוב גם את הגוף שבו הוא מושל.

מהיום אני במצב של נייטרליות חמושה כלפי אדם זה וזה בלבד,איני רואה בעיה או פגם בשיתוף פעולה עם אדם או גוף כלשהו כל עוד צ'יז'יק אינו קשור.
מעבר לכך במידה ואולטימטום פנימי רלוונטי לא יקיים עצמו עד צהרי היום מחר ,אני אאלץ גם להכריז מרד גלוי ומלחמה על אדם זה שהתנהגותו עברה כל גבול שאדם נורמטיבי יסכים לגביו.
ניהול פורום זה וזכויות האדמין עוברים לידי מארק.

בכבוד רב לכולם מלבד אחד,המזכיר והבורר הסילברליפי לשעבר

Nightwolf
חזרה למעלה Go down
https://silverforum.forumisrael.net
דון גובלאונה

דון גובלאונה

מספר הודעות : 36

Rebellion of one Empty
הודעהנושא: Re: Rebellion of one   Rebellion of one EmptyMon Jul 27, 2009 9:08 pm

רק כדי להבין מה הולך פה, יש סיכוי לקבל הסבר מה בדיוק הבעיה מעבר להכרזות כלליות על חוסר תפקודת כללי? Neutral
חזרה למעלה Go down
ludvig

ludvig

מספר הודעות : 77

Rebellion of one Empty
הודעהנושא: Re: Rebellion of one   Rebellion of one EmptyMon Jul 27, 2009 9:20 pm

-קד קידה ומקבל את מפתח האתר-
חזרה למעלה Go down
Nightwolf

Nightwolf

Rebellion of one Empty
הודעהנושא: Re: Rebellion of one   Rebellion of one EmptyMon Jul 27, 2009 9:33 pm

דון גובלאונה כתב:
רק כדי להבין מה הולך פה, יש סיכוי לקבל הסבר מה בדיוק הבעיה מעבר להכרזות כלליות על חוסר תפקודת כללי? Neutral

נשבר לי מהשטיות של צ'יז', זה בכללי, מעבר לזה כרגיל מישהו סובל בגלל ה"אכלו לי-שתו לי-כולם אשמים למרות שאני אמור לקחת אחריות למעשי ומיליון פאקים קרו לי" שלו,הוא אינו רואה לנכון לשפר בעצמו כלום במשך שנים שהצקתי לו מכמה גישות,ושיבושם לו,אני לא רוצה להיות שותף איתו בכלום.

Rebellion of one Teamwork+2
חזרה למעלה Go down
cinicritic

cinicritic

מספר הודעות : 15

Rebellion of one Empty
הודעהנושא: Re: Rebellion of one   Rebellion of one EmptyWed Jul 29, 2009 5:02 pm

קיריל צר לי לשמוע שאתה עוזב....אני כן מעריך אותך כבחור עם ראש יכולת והרבה מוטיבציה.
אולי תוכל לפרט קונקרטית יותר מה בדיוק צ'יז עשה או לא עשה???
שמע כולנו יכולה לטעות ולהשפט בין טעויות אלו,אבל אם אתה אומר טענה קשה כזו אני וכל מי שבארגון כן היה רוצה לשמוע מה בדיוק יש לך להגיד,אולי אתה כן צודק.
בנוסף למה שלא תשאר ופשוט תעבוד בצמוד למארק?
אם כפי שציינת ההתנגשות היא ספציפית כלפי צ'יז אז אולי שווה לשקול?
אנו צריכים את כל האנשים הטובים שיש לנו,אני רואה אותך כן בתור אחד הטובים...
אשמח לתשובה.
חזרה למעלה Go down
Nightwolf

Nightwolf

Rebellion of one Empty
הודעהנושא: Re: Rebellion of one   Rebellion of one EmptyFri Jul 31, 2009 8:49 pm

cinicritic כתב:

1.שמע כולנו יכולה לטעות ולהשפט בין טעויות אלו,אבל אם אתה אומר טענה קשה כזו אני וכל מי שבארגון כן היה רוצה לשמוע מה בדיוק יש לך להגיד,אולי אתה כן צודק.

2.בנוסף למה שלא תשאר ופשוט תעבוד בצמוד למארק?
אם כפי שציינת ההתנגשות היא ספציפית כלפי צ'יז אז אולי שווה לשקול?

1.יש לי להגיד שהטענות שלי כלפי צ'יז' הן מחוץ לענייני הלארפ השונים - הן קשורות לדרך הבלתי נסבלת שבה הוא מתנהג כאדם ולגבי היכולת הארגונית שלו,לגבי הראשון - עניין זה אינו נוגע לקהילה ,במידה ויהיה דבר כלשהו שיש ליידע בו אחרים - אז כך יתבצע,לגבי השני - ליצור הזה אין שום יכולת אירגונית,הוא חי בכאוס וגורר אליו כל פעילות שבה הוא שותף,אין לי עצבים לעבוד איתו,הנזק שהוא גורם מבטל כל יסוד מוצק שנטמע,ואת הרצון להטמיע בהקשר אליו,גב הגמל,אישית,נשבר,כמו במקרים אחרים שבה מישהו פשוט מאס.

2.צ'יז'יק מושל הקבוצה? אז לא,הדג מסריח בלעדית מהראש,כל עוד הוא קשור כך יהיה,את קשרי העבודה שלי עם לודביג לא ביטלתי בצורה כלשהי - אבל זוהי מסגרת אישית,דעתי הפכה משולה לדעת בשמק,וכנראה גם דרך העבודה.
חזרה למעלה Go down
arolit

מספר הודעות : 14

Rebellion of one Empty
הודעהנושא: Re: Rebellion of one   Rebellion of one EmptySat Aug 01, 2009 2:33 am

אציין קודם כל שזה נכתב ע"י ברק ולי אין שום קשר מלבד תרומת היוזר שלי לברק...

'א."על ראש הגנב בוער הכובע"
ב."הפוסל במומו פוסל"
ג."מנייה פאדלו" זה לא האימרה שלי
ד. בכך העניין והתיחסותי אליך נגמרת.
חזרה למעלה Go down
Ben

Ben

מספר הודעות : 23

Rebellion of one Empty
הודעהנושא: Re: Rebellion of one   Rebellion of one EmptySun Aug 02, 2009 9:55 pm

קודם כל , אני מסכים עם קיריל
דבר שני אני מסכים גם עם אוקסאנה, לפחות חלקית , כי ני לא בטוח כל מה שהיא כתבה

צ'יזיק כידוע לנו , יש דברים שאי אפשר לסמוך עליהם אצללו ויש דברים שאפשר לסמוך שייקחו זמן

אני יודע על מה אתה כועס עליו וזה לא קשור למשחקי תפקידים , וחוצמזה זה לא ממש אשמתו , אם אתה נותן לברק לעשות דברים מנהלתיים בשבלך אתה צריך לבוא מודע ולא לכעוס על הענק שמחץ את העז כי ניסה ללטף אותה, אל ת תן לו ללטף את העז !

חוצמזה לא יצא לי לראות אותך פעיל מידי בתחום .. ברק לפחות מנסה .. אתה יודע איך , אבל לפחות הלב שלו מושקע שם .. בבנק דם של ערפדים צמחונים
חזרה למעלה Go down
ludvig

ludvig

מספר הודעות : 77

Rebellion of one Empty
הודעהנושא: Re: Rebellion of one   Rebellion of one EmptySun Aug 02, 2009 10:43 pm

it wasnt oks that wrote it, u s. hole
חזרה למעלה Go down

Rebellion of one
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1